אזרחי מסחרי

עורך דין אזרחי מסחרי מהו ומה תפקידו

בעלי עסקים רבים נתקלים במהלך חייהם בשאלות משפטיות שיכולות להיות להן השלכות הרות גורל על העסק. התייעצות עם עורך דין אזרחי מנוסה ומיומן תאפשר לך מתן מענה מקצועי ומהיר לשאלות העולות בחיי היום יום. ובסבירות גבוה, תחסוך לך זמן, כסף ותצמצם סיכונים מיותרים להם חשוף כל עסק. למשרדנו ניסיון רב בליווי עסקאות, ניהול מו”מ, הקמת חברות, ליווי בהסכמי מייסדים, עריכת הסכמי זכיינות, כתיבת תקנונים לאתרי אינטרנט, עריכת הסכמי שותפות, הסכמי שכירות עסקית, יעוץ בתחום האינטרנט ועוד רבים.

עסקאות מסחריות

עורך דין מסחרי ככלל, אנו מאמינים שתפקידו, מעבר להיותו אדריכל העסקה, הינו להאיר את עיני הלקוח מהם הסיכונים העסקיים והמשפטיים החבויים בעסקה. על עורך הדין לעצב את העסקה כך שההתקשרות תגלם מינימום סיכון בציפייה למקסימום רווח. נזכור, כי תחום המשפט המסחרי הינו תחום רחב מאד, המכיל בתוכו אין ספור סוגי התקשרויות. לאור מספרן הרב של סוגי העסקאות והמאפיינים הייחודיים לכל עסקה ועסקה, עולות לא מעט שאלות משפטיות ולחלקן חשיבות מכרעת לכדאיות העסקה.

אמנם, צדדים הבאים להתקשר בהסכם מסחרי רואים בדרך כלל את חצי הכוס המלאה שכן, אילו חשבו שיפסידו מן ההתקשרות, מלכתחילה לא היו נכנסים אליה. ואכן, אין כל פגם באופטימיות. ככול שעסקה מצליחה כל הצדדים מאושרים. עם זאת, חשוב להיוועץ באנשי מקצוע אובייקטיביים ובעלי ניסיון אשר יכולים לזהות אלמנטים בעיתיים בעסקה, אשר נסתרים מעיני הלקוח במעמד ההתקשרות, הן בשל האופטימיות המלווה את גמר העסקה והן בשל היעדר הידע מקצועי בתחום. אנו בנחום, גלמן, כהן ושות’ מאמינים, שעורך דין אזרחי מסחרי חייב להכיר את העסק אותו הוא מלווה מבפנים ומבחוץ, עליו להיות זמין 24/7, עליו להפוך זרוע של ממש בעסק ושוטף לניהולו.

 

נחום, גלמן, כהן ושות’ משרד עורכי דין

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!